Modern yaşam alanlarının ayrılmaz bir parçası olan motorlu panjur ve motorlu kepenk sistemleri ev, işyeri ve diğer yapı sistemlerinde uygulanabilmektedir. Alüminyum motorlu kepenk sistemleri işyeri güvenliğine katkı sunmakla birlikte hırsızlığı önlemek, kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, olumsuz hava şartlarından etkilenmemek için önlem almak amaçlı uygulanan bir sistemdir.

Dekoratif, estetik bir görünüm sağlayan alüminyum motorlu kepenk ve alüminyum motorlu panjur sistemleri diğer yapı sistemlerine göre rahat bir konfor sağlar. İşyerleri ve konutlarda uygulanan bu sistemler, mimari tasarımların getirdiği yenilikler de göz önünde bulundurarak modern ve güvenli çözümler sunar.

İşyerlerinde uygulanan motorlu kepenk sistemlerinin avantajı, kapalı iken sağlamış olduğu etkin güvenlik ve caydırıcılık sayesinde işyeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında gelmektedir. Sağlam dayanıklı aluminyum, poliüretan dolgulu çelik ve galvenizli çelikten üretilen otomatik kontrollü kepenklerle, işyerinizden uzakta, uykularınız kaçmadan içiniz rahat bir şekilde ertesi güne hazırlanın. Herçeşit mimari tasarım ve cepheye uyum sağlayarak vitrininize estetik bir görünüm kazandıran kepenklerimiz binalarınızı ve işyerlerinizi yıllarca korumaya devam eder. Uzaktan kumanda üniteleri ile kolay ve konforlu kullanım sağlar.

motorlu kepenk

motorlu kepenk

Gürültü ve hava kirliliği yaşam kalitenizi etkilediği kadar sağlığınızı da etkilemektedir. Yoğun iş temposu ve günün yorgunluğunu evlerimizde dinlenerek atmaya çalışırız. Evlerde uygulanan modern alüminyum motorlu kepenk ve alüminyum motorlu panjur sistemleri size daha rahat uyku sağlamak, kendinizi sağlıklı hissetmek ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlamak için gürültü kirliliğinden koruyacaktır. Ayrıca aluminyum panjurlar yalıtım sağlayarak kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan oluşabilecek olumsuzluklara karşı sizi korur.

Firmamız olarak alüminyum motorlu kepenk ve alüminyum motorlu panjur sistemleri üzerine farklı kategorilerde hizmet vermekteyiz. Alüminyum motorlu kepenk ve alüminyum motorlu panjur sistemlerinde yeni projelerimiz, uzman ekip ve kaliteli işçilik ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Alüminyum motorlu kepenk ve alüminyum motorlu panjur sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Hesaplı ve size en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Alüminyum doğrama, katlanır cam balkon, alüminyum korkuluk, alüminyum küpeşte, alüminyum dış cephe imalat ve montaj işlerinizde bizden mutlaka fiyat alın!