Alüminyum kompozit, iki yüzü alüminyum levha ile kaplanmış ortası beyaz polietilen yapıdan oluşan, bir yüzü renkli alüminyum panellere kompozit denir. Alüminyum kompozit cephe kaplama mimarlar ve tasarımcılara yaratıcı ve özgün binalar yapmak için sınırsız fırsatlar ve güzellikler sunar.

Dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilen alüminyum kompozit cephe sistemleri hafifliği, sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması, diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ve estetik görüntüsü ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

Özel efekt, solid ve metalik renk seçenekleri ile üretilen alüminyum kompozitin boyalı yüzü UV ışınlarına etkili floropolimer fırın vernikli üst kaplama sistemiyle dış cephe uygulamalarında kullanılır ve dayanıklı hale getirilmiştir. Klasik giydirme cephelere arternatif olarak üretilen alüminyum cephe kaplamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi de ısı ve ses yalıtımı özelliğine sahip olmasıdır. Binanızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayan alüminyum kompozit cephe alümniyum taşıyıcı karkasları sayesinde binalardaki yük basıncını azaltır.

kompozit cephe

kompozit cephe

Firmamız olarak katlanır alüminyum kompozit cephe kaplama sistemleri alanında da hizmet vermekteyiz. Alüminyum kompozit cephe kaplama sistemlerinde yeni projelerimiz, uzman ekip ve kaliteli işçilik ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Alüminyum kompozit cephe kaplama sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Hesaplı ve size en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Alüminyum doğrama, katlanır cam balkon, alüminyum korkuluk, alüminyum küpeşte, alüminyum dış cephe imalat ve montaj işlerinizde bizden mutlaka fiyat alın!