Mimari sektörün gelişmesi ve çağdaş daire sistemlerinin hayatımızdaki yerini almasıyla birlikte katlanır cam balkon sistemleri yaygınlaşmaya başlamıştır. Cam balkon sistemleri katlanan camlardan oluşan balkon sistemleri olarak karşımıza çıkar.

Katlanır cam balkonların en önemli özelliği katlanarak yer tasarrufu sağlarlar ve balkonlar içerisinde tasarım itibariyle harika bir görüntü sergilemeleri tercih edilme sebeplerinden bazılarıdır. Her mevsim kullanılabilecek ve mekanlarınızı dekoratif açıdan da daha şık hale getirebilecek olan katlanır cam balkon sistemleri, geleneksel yolla açılıp kapanan balkon camlarına oranla çok daha az yer kaplayarak küçük balkonlarda bile geniş alan oluşturma özelliğine sahiptirler. Katlanır cam balkon sistemleri günümüzde evlerde olduğu gibi iş yerlerinde de kullanılan bir sistemdir.

Balkon kapama sistemi olarak da adlandırılan cam balkon sistemleri sayesinde son derece estetik ve işlevsel bir mekan elde edebilirsiniz. Balkonlarınıza katlanır cam balkon sistemi yaptırmanız halinde hem evinizde bir özgürlük alanı oluşturursunuz, hem de balkonunuzda şık bir görüntü yaratmanıza yardımcı olursunuz. Cam balkonlarda yer alan camların katlanabilir olması ve farklı noktalarda toplanabilir olması nedeniyle mevsim değişikliklerine karşı da yararlanabilirsiniz. Zevklerinize uygun model ve renk seçenekleri olan cam balkon son derece dayanıklı ve uzun ömürlü bir sistemdir. Katlanır cam balkonlarda kullanılan camlar en ağır darbelere karşı bile dayanıklı olduğu için kırıldığı zaman çok küçük parçalara ayrılarak çevreye zarar vermemektedir. Sert esen rüzgarlara karşı da dayanıklı olan cam balkonlar, balkonlarınızda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz en ideal bir çözüm yöntemidir.

katlanır cam balkon

katlanır cam balkon

Katlanır cam balkonlarda kullanılan camlar 8 mm kalınlığında temperli cam ile yapılmaktadır. Bu sayede en sert rüzgarlara karşı dayanıklı hale getirilir. Cam balkon sistemlerinde camların kapatıldığı kısımlar silikon malzemeden yapılmıştır ve birbirlerine değdikleri anda aradan toz, yağmur ve rüzgar geçirmezler. Kısa süre içerisinde montajı yapılabilen katlanır cam balkon sistemleri dilediğiniz tüm dış mekanlarınız için uygulanabilmektedir. Çerçevesiz olması ve katlamalı bir sistemle çalıştığı için en büyük özelliklerinden biri kullanımının pratik ve çok kolay olmasıdır. Özel üretilen alüminyum profiller sayesinde kolayca açılıp kapanabilen cam paneller açtığınızda kilitlenir. Böylece katlanır cam balkon cam panellerini tamamen açmanıza imkan sağlar.

Firmamız olarak katlanır cam balkon sistemleri alanında da hizmet vermekteyiz. Katlanır cam balkon sistemlerinde yeni projelerimiz, uzman ekip ve kaliteli işçilik ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Katlanır cam balkon sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Hesaplı ve size en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Alüminyum doğrama, katlanır cam balkon, alüminyum korkuluk, alüminyum küpeşte, alüminyum dış cephe imalat ve montaj işlerinizde bizden mutlaka fiyat alın!