Cam balkon, camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek istenildiği zaman açılıp kapatılabilen yapısı ile kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Katlanır cam balkon sistemleri, günümüz şehir hayatının stresli ve gürültülü ortamından bir nebze olsun uzaklaşmak amacı ile balkonlarda oluşturulan özgür yaşam alanları olarak karşımıza çıkar.

Bu sistem sayesinde gürültü ve kirli havadan uzak, sert iklim koşullarına karşı balkonlarımızı kullanım olarak daha güvenli hale getirebilmektedir. Bununla beraber katlanır cam balkon sistemi, sıradan açılıp kapanan balkon camlarına oranla daha az yer kaplayarak küçük balkonlarda bile geniş alan oluşturma özelliğine sahip, kullanışlı ve pratik balkon sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Katlanır veya sürgülü cam balkon sistemleri, temelde camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek, balkonun uygun köşelerine, tüm camların katlanarak açılması ilkesine dayanmaktadır. Önceden balkonlar PVC malzemeler ve alüminyum doğrama ile kapatılarak tamamen kapalı bir ortam haline getiriliyordu. Ancak bu malzemelerle kapatılan balkonlar, balkon işlevini yitirerek evin herhangi bir odasından farkı kalmıyordu. Cam balkon sistemlerinin üretilmesi sonucunda bu durum ortadan kalkmış oldu. Balkonlarınıza katlanır cam balkon sistemleri yaptırmanız halinde hem evinizde bir özgürlük alanı oluşturursunuz, hem de balkonunuzda şık ve dekoratif bir görüntü yaratmış olursunuz.

cam balkon

cam balkon

Firmamız olarak katlanır ve sürgülü cam balkon sistemleri üzerine farklı kategorilerde hizmet vermekteyiz. Katlanır cam balkon sistemlerinde yeni projelerimiz, uzman ekip ve kaliteli işçilik ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Katlanır cam balkon sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Hesaplı ve size en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Alüminyum doğrama, katlanır cam balkon, alüminyum korkuluk, alüminyum küpeşte, alüminyum dış cephe imalat ve montaj işlerinizde bizden mutlaka fiyat alın!