Balkon korkuluk ve küpeşte sistemleri

balkon korkuluk ve küpeşte sistemleri

Balkon küpeşte korkuluk sistemleri, balkonlarda güvenliği ve estetiği sağlamak amacıyla alüminyum malzemeler veya cam kullanılarak yapılan uygulamalardır.

Alüminyum balkon küpeşte korkuluk sistemleri demontaj bir üründür. Yani profiller parça şeklindedir ve parçalar birbirlerine monte edilerek alüminyum küpeşte oluşturulur. Alüminyum balkon küpeşte korkuluk sistemi oluşturulurken, parçalar farklı şekillerde kullanılarak değişik modeller oluşturulabilir. Ayrıca sizin isteğinize bağlı olarak değişik şekillerde modeller de tasarlanıp uygulanabilir.

Balkon mimarisinde önemli bir yere sahip olan balkon korkuluk küpeşte sistemleri hem güvenlik açısından hem de görünüm açısından her zaman tercih edilen sistemdir. Özellikle malzemesinin alüminyum olmasından dolayı paslanma ve oksitlenme gibi durumlar söz konusu olmaz. Kolay temizlenilebilir özelliği sayesinde uzun yıllar kullanılabilmektedir. Camlı küpeşte ve camlı korkuluk sistemide uygulanabilen balkonlar estetik açıdan bina ile bütünleştiği için daha çok dikkat çeker.

Alüminyum balkon küpeşte ve balkon korkuluk imalatı sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamızdan bilgi alabilir görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.