Küpeşte, alüminyum profiller kullanılarak binalarda merdivenlerde, balkonlarda, teraslarda emniyet amaçlı ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekoratif bir uygulamadır. Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlı bir kelimedir. İmalatı yapılan küpeşteler, alüminyum olduğu gibi demir, ahşap ve plastik olarakta üretilebilmektedir. Alüminyum küpeşte ise diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontajdır. Yani profilleri parça bir şeklindedir. Parça şeklinde olan bu profiller vida ile birbirine tutturularak montajı sağlanır.

Alüminyum Küpeştenin Avantajları

Alüminyum küpeşte merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttırır. Malzemelerin temizlik dışında hiçbir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlaması gibi üstün özellikleri sayesinde bugün modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve vazgeçilmezi haline gelmiştir. Paslanma oluşturmaz ve korozyona dayanıklıdır. Sağlam ve hafif olması ile yapılarınızın değerini arttırır. Her yapının atmosferine göre uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitliliği sağlar. İstediğiniz şekillerde uygulatabilirsiniz. Hem iç, hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yapılara aşırı yük yüklemez. Geri dönüşüm özelliliği ile doğayla dosttur.

alüminyum küpeşte

alüminyum küpeşte

Firmamız olarak alüminyum küpeşte üzerine farklı kategorilerde hizmet vermekteyiz. Alüminyum küpeşte sistemlerinde yeni projelerimiz, uzman ekip ve kaliteli işçilik ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Alüminyum küpeşte sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Hesaplı ve size en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Alüminyum doğrama, katlanır cam balkon, alüminyum korkuluk, alüminyum küpeşte, alüminyum dış cephe imalat ve montaj işlerinizde bizden mutlaka fiyat alın!